Mogliby przestać udawać, że jestem dziewczyną. Przecież widać, że nie.
Rzygam tym. Nienawidzę. Obrzydza mi to siebie.
Wiem, jestem sam sobie winny
Ale czasem blokada jest nie do przejścia, niepewność przyszłości jest zbyt duża. Najpierw coś musi się „samo z siebie” zmienić..
Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Dark TT
Twenty Ten