Jutro wyjeżdżam… nie wiem czy to dobrze czy źle… ale chyba dobrze jak na trochę zmienię otoczenie i odpocznę… choć od siebie nie odpocznę… Może nawet się będę trochę nudzić… na pewno będę :/ i przez ponad tydzień nie będę w internecie! Koszmar! Nie żabym wyjeżdżał na jakiś 'koniec świata’… wręcz przeciwnie, jedę w bardzo cywilizowane miejsce :) nawet bardziej cywilizowane niż to gdzie mieszkam, ale… choć kafejek jest tam chyba sporo, to jednak nawet jak do jakiejś zawitam, to na bloga nie zajrzę, bo będę pewnie z mamą, a przecież nie zacznę se z mamą blogów czytać ;) A najbardziej boli mnie to, że jadę tam a mimo to nie mam żadnych szans na poznanie kogoś z Was :(((
Jedyne co jest super w tym wyjeździe, to obiad w McDonald’sie :) very się cieszę na tą chwilę :P
Wiadomo, mama się pakuje od rana… ja oczywiście zrobię to w 5 minut ;) nigdy pakowanie nie zajmowało mi dużo czasu, po prostu się bierze i wszystko wkłada jak leci ;) Ja nie wiem, czy wszystkie dziewczyny się tak długo pakują?
W razie doła dodam notkę sms-em ;)
Nie lubię tylko uczucia, że w internecie coś się dzieje, a ja nie wiem co… cóż, przynajmniej będę miał co robić ja wrócę: przeczytać nowe notki na blogach, odwiedzić kilka stron (jak nie kilkadziesiąt, jest tego trochę, tego co odwiedzam regularnie). Tylko proszę tu nie rozrabiać zabardzo bezemnie ;)
Kiedy wracam? Nie wiem. W każdym razie w przeciągu dwóch tygodni, bo ferie niestety są tak skandalicznie krótkie ;)
Więc tym czasem żegnam i 'do przeczytania’ :)
Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Dark TT
Twenty Ten