Najgorsze jest chyba to czekanie, nabawię się jakiejś choroby serca chyba ;) bo wrzodów żołądka to już na pewno ;)
Na co czekam? Na niedzielę, bo jutro (właściwie to już dziś) jedziemy na Dni Z.G. więc nie chciałem wcześniej psuć nastroju…
Podrukowane mam już co chciałem (Bogu dzięki, że mi drukarka nie odmówiła posłuszeństwa, bo musiałbym wydrukować na mieście, ale wiecie co… zrobiłbym to :> i kij z tym co zdążyłby przeczytać drukujący).
Dni Z.G. … gdyby nie to, że myślę raczej o zaplanowanej na niedzielę rozmowie, to pewnie bym się cieszył, a tak… to jakoś tak sobie.
A teraz (na rozładowanie napięcia) coś z niebieskiego forum (mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe tych cytatów, ale po prostu spadłem z krzesła jak to przeczytałem :D ):
a: A ja zainteresowanym powiedziałem, że za III operację zapłaciłem 20 tysięcy bo płaci się od centymetra. Tysiak za centymetr
Uwierzyli…
b: No a ja publicznie napisałem że zapłaciłem 5 500 !! !! !! !! !!
To mnie teraz urządziłeś !! :lol: :lol: :lol:
c: nie przejmuj się
Dopisz że płaciłeś w dolarach – po pół dolara za cal i jesteś górą :lol:
b: Jedno co mi przyszło do głowy to reklama internetu chyba TELE 2 – że są już w Szwecji czy coś i taki kabel żółto niebieski pomyka przez świat… Przy 0,5 $ za cal i kwocie 5 500$ mógłbym spokojnie konkurować z tym kablem he he he
:D :D :D
Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Dark TT
Twenty Ten