Ten tv trochę mi poprawił humor, bo miałem dziś taki dziwny sen, że… wiecie jak to jest czasem jak po śnie cały dzień człowiek chodzi jak struty? (albo przeciwnie – czuje się tak jakoś fajnie jeśli to był fajny sen. ale dziś to był niestety ten pierwszy przypadek).
Śniła mi się mianowicie dziewczyna, koleżanka z dzieciństwa. Właściwie to trudno ją nawet nazwać koleżanką, to była raczej znajoma – koleżanka koleżanki, ale ją znałem i jej mamę także (ich mamy się przyjaźniły, a moja z kolei z mamą koleżanki, więc bywało czasem że nasze matki się w 3 spotkały no i my w 3 osoby – zwykle u tej koleżanki). Dziewczyny nie widziałem chyba z 10 lat jak nie lepiej, nawet nie wiem co się z nimi dzieje (aczkolwiek zaraz powęszę po Facebooku i innych Naszych Klasach :D ), może się z matką gdzieś wyprowadziła nawet.
Ale śniło mi się, że jej matka niby zachorowała psychicznie poważnie, fizycznie chyba też no i niby że ona poświęciła się by się tą matką opiekować. W momencie snu byłem gdzieś, to wyglądało jak budynek mojego gimnazjum (tak w czasach gimnazjalnych chyba ostatnio ją widziałem), ale było chyba szpitalem i ta matka jej umierała. Praktycznie umarła przy mnie, niby ją próbowali reanimować ale tak dziwnie bo nic nie miała podłączone i siedziała tylko na wózku. No a jak już umarła to ta dziewczyna oczywiście płakała, ale w jakimś sensie wszyscy wiedzieliśmy (tam były też chyba jakieś pielęgniarki), że to jest w pewnym sensie dla niej też ulga i odciążenie, bo już nie musi poświęcać swojego życia.
Ale no ludzie skąd taki dziwny sen? Jak tak myślę, to chyba nie chodziło o konkretne osoby (z którymi od lat nie mam najmniejszego kontaktu), a może miał mi zobrazować coś innego… Ale co? Oto pytanie konkursowe ;) Kto mi najlepiej zinterpretuje sen? W nagrodę no nie wiem, moja sympatia :D
Nie, ale poważnie – ciekawy jestem co inni myślą o takim śnie?
(w sumie cały dzień o nim myślę i jakieś wnioski też już mi się nasunęły, ale nie powiem na razie)
Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Dark TT
Twenty Ten