Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Archiwa tagu: debaty
trochę politycznie, trochę transowo, no i debaty
Nawet nie skomentowałem wyniku wyborów ;) PO – 39,18% PiS – 29,89% Ruch Palikota – 10,02% PSL z 8,36% SLD – 8,24% To duże zaskoczenie tak niski wynik SLD… i tak wysoki wynik Palikota! Ale tak jak pisałem – życzyłem … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, polityka, przypowiesci-itp, transseksualizm-po
Jeden komentarz
dokument / TS-forum (niem.) / debaty
Parę dni temu na TVP2 leciał film dokumentalny „Dziwne losy pułkownika Jin Xinga„, to jeden z lepszych dokumentów. Właściwie czy coś jest dobre to rzecz względna, ale mi się podobał. Pokazuje, że nawet w Chinach można. Poza tym Jin Xing … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, transseksualizm-linki, transseksualizm-w
2 komentarze
trochę przemyśleń, test, debaty…
Zawsze gdy chcę sobie na coś ponarzekać, wydaje mi się że nie powinienem. Przecież kiedyś chciałem mieć jakiekolwiek inne problemy byle nie TS. I wcale nie powiem, że byłem głupi, bo miałem rację :P Teraz to zależy z jakiej perspektywy … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano aborcja, allegro, debaty, moje-zdanie, ojcostwo, testy, transseksualizm-linki, transseksualizm-w, zdrowie
3 komentarze
Raczej komputerowo, więc i debaty i jeszcze coś
Jak się czegoś nie potrzebuje i się nie używa, to się nawet nie zna, a potem gdy się już musi, to okazuje się, że wszystko można poznać. Musiałem ostatnio wchodzić w ustawienia sprzętu po raz pierwszy, ale przynajmniej teraz nie … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, komputerowo, transseksualizm-w
6 komentarzy
mając 40 mln… czyli o kasie, pracy itp… (+ debaty)
40 mln do wzięcia – Co zrobiłbyś po wygraniu tak wielkich pieniędzy? (większość starałaby się żyć jak do tej pory? taa, jasne, już wierzę). Zacznę dziś od tematu debaty, bo mnie zainspirowała, przyspieszyła tą notkę i w sumie dobrze, bo … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, pieniadze, praca, teorie-spiskowe, transseksualizm-w
3 komentarze
jeszcze kilka wniosków (+ debaty)
W związku z tym co napisałem w poprzedniej notce, a zarazem w związku z dyskusją dwie notki w tył (28.07)… jak by to najprościej ująć? Po co ktoś miałby się męczyć ze mną tylko dlatego, że każdy człowiek ma jakieś … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, fobie-leki-i-inne-zaburzenia, praca, smieszne
9 komentarzy
kilka rzeczy z ostatnich dni (+ debaty) /Edit
Dokleili tu pasek na górze do blogów, hmm… może nawet nie przeszkadza, więc ok. Widziałem ostatnio jeszcze niższego od siebie faceta… może to był k/m :P ale nawet jeśli to łuuu… też bym chciał tak wyglądać. Kupiłem sobie 2 koszulki, … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano codzienne, debaty, internetowo, o-blogu, pamietnikowe, transseksualizm-linki, transseksualizm-w, ubior
18 komentarzy
właściwie serialowo, ale nie tylko…
Mój ulubiony bohater, mojego ulubionego serialu przeżył (a wróżyłem mu śmierć) i tak się cieszę, że kurde chyba nigdy w życiu się tak nie cieszyłem :D no może jak zdałem na prawko, ale chyba nawet wtedy nie (i tak, jest … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, moje-zdanie, piractwo, seriale, transseksualizm-linki, transseksualizm-w, wariactwa
5 komentarzy
pamiętnikowo-organizacyjnie + inne + debaty
W tym sezonie zarobiłem dla WOŚP 461zł 89gr, nieźle, ale rok temu było grubo ponad 500zł (nie mogę znaleźć w archiwum czy notowałem – 572,53zł), i oczywiście standardowo – nie liczę moich zakupów na aukcjach wośp (tylko te ode mnie). … Czytaj dalej
# 715
Siedzę se, po raz pierwszy od… no od lat, w piżamie z długim rękawem i nogawkami i jest mi niewygodnie jak cholera. Jak ludzie w czymś takim sypiają? Nie no, jutro wracam do mojej piżamy składającej się ze spodenek i … Czytaj dalej
znowu zaniedbałem debaty…
Czy blog miał jakiś wpływ na Twoje życie? – fajny temat na debatę… i wreszcie postanowiłem założyć do tego specjalne miejsce skoro nie mogę tutaj z powodu zahasłowanego archiwum. No więc… jak bym bardzo nie chciał przyznać się do tego, … Czytaj dalej
Głównie o debatach (zaległe debaty :P itp.)
Odnośnie poprzedniej notki, a właściwie komentarza „A.”… w sumie miałem na myśli ucieczkę przed światem, bo sam sobie nie muszę się legitymować, ale tak… od siebie też chcę uciec. Może rzadziej (dużo rzadziej) niż przed leczeniem, ale wciąż mam takie … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano debaty, narkotyki, o-blogu, ortografia, prostytucja, transseksualizm-w-wzmianka
9 komentarzy
Dark TT
Twenty Ten