Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Archiwa tagu: internet
O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Jeszcze coś się stało w 2021, o czym zapomniałem napisać w notce podsumowującej… – zmarł jeden k/m, założyciel grupy tu mojej regionalnej… dość niespodziewanie i nie miał jeszcze sześćdziesięciu lat (choć trochę chorował). Dla wszystkich była to szokująca wiadomość, dla … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano innosc, internet, przyjazn, samotnosc
2 komentarze
odwyk?
Naprawdę nie sądziłem, że powiem to kiedykolwiek… ale wczoraj, po raz pierwszy w życiu, pomyślałem, że może jednak fora transowe źle na mnie działają. Zwłaszcza to drugie (nowa Trans-Fuzja, tzn. forum które się stamtąd przeniosło), jest fajnie miło i sympatycznie… … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano internet, komputer, transseksualizm
Dodaj komentarz
#1099 – okno na świat (i inne takie)
Zastanawiam się (po raz kolejny, ale to mój pamiętnik więc wolno mi się powtarzać jeśli mam na to ochotę) jak to jest, że ten gruby na 1cm plastik, 38x25cm szeroki to naprawdę okno na świat. Na ten inny świat, ten … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano cytaty-aforyzmy, internet, wolnosc
Dodaj komentarz
Dark TT
Twenty Ten