Wybierz sobie szablon...
Archiwum
-
Ostatnie wpisy
- Magda c.d. sobota, 25 kwietnia 2026, 08:19:38
- Magda zmanipulowana do tranzycji [wideo i mój komentarz] poniedziałek, 13 kwietnia 2026, 01:04:18
- Podsumowanie 2025 [+edit] środa, 31 grudnia 2025, 21:59:08
- Włochy: Neapol – Rzym – Genua – Turyn (25.10-1.11) piątek, 28 listopada 2025, 20:42:36
- Bildungsurlaub 2025 czwartek, 9 października 2025, 20:41:43
Najnowsze komentarze
- Groningen (25.08) i Köln (7.09) | wendigo blog - sierpniowe seminarium
- Lou Fontaine - Uwaga! Kończę bloga!
- Królowa Karo - „Skąd się bierze nieheteronormatywność?”
- wendigo - wojna reality show
- wendigo - O przemijaniu, rodzinie, przyjaciołach i ich braku i samotności… (ale nie całkiem pesymistyczna notka…)
Tagi
- allegro
- bog
- codzienne
- cytaty-aforyzmy
- filmy
- filmy-trans-itp
- fobia-spoleczna
- fobie-leki-i-inne-zaburzenia
- forum
- homoseksualizm
- ksiazki
- ksiazki-trans-itp
- leczenie
- marzenia
- moje-zdanie
- muzyka
- o-blogu
- okazyjne
- osobiste
- pamietnikowe
- piosenki-teksty
- pisarstwo
- podroze
- polityka
- praca
- przemyslenia
- przypowiesci-itp
- przyszlosc
- religia
- seriale
- smieszne
- sny
- testy
- transseksualizm
- transseksualizm-linki
- transseksualizm-po
- transseksualizm-przed
- transseksualizm-przed-wzmianka
- transseksualizm-w
- transseksualizm-w-wzmianka
- ubior
- wspomnienia
- wycieczka
- wyjatkowe
- zdrowie
Wyszukiwarka
Archiwa tagu: normalnosc
Nie 'ts’ jest problemem tylko inność. (miało być o pracy +komentarz do art. a wyszło jak zwykle ;) )
Artykuł (ja nie żądam :P wystarczy mi zaświadczenie, które mam od lekarza, a już na pewno nie chciałbym jakichś specjalnych dowodów na stałe, co nie znaczy, że mam coś przeciwko gdyby takie były dla chętnych). Ale o artykuł mi nie … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano fobie-leki-i-inne-zaburzenia, forum, normalnosc, praca, przemyslenia, transseksualizm-w
10 komentarzy
Normalność…
Ono ma rację (pod notką z 6.04) Tak, to prawda – nie ma normalności! Bo co to jest normalność? Dla każdego coś innego? Nie wiem… Piszę o normalności, a nie wiem co to jest… Normalność nie istnieje! Każdy jest inny! … Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii
Otagowano cytaty-aforyzmy, ksiazki, normalnosc, transseksualizm-przed
4 komentarze
Dark TT
Twenty Ten